Новини Університету третього віку (10.10.2020 року)
10 жовтня 2020 року для слухачів Університету третього віку відбулися заняття з дотриманням санітарно-епідемічних норм та карантинних обмежень. Традиційно, із натхненням та наполегливістю слухачі опановували навчальні дисципліни першого блоку за напрямами: «Англійська мова», «Інформаційно-комунікативні технології», «Психологія 55+», «Краєзнавчі студії Полтавщини», «Особистий розвиток», «Хочу жити в якісному світі». Заняття відбулися, як завжди, у теплій та позитивній атмосфері, що сприяло кращому оволодінню новим матеріалом та закріпленню вже пройденого.
Також насичено, емоційно та цікаво викладачі, які знають і люблять свою справу, провели пари з дисциплін другого блоку: «Фізична культура 55+», «Хореографія», Творча лабораторія «Ретро-бабуся», «Дизайн і арт-терапія», «Майстер-клас», «Справжня леді».
В Університеті третього віку невід’ємною частиною занять є соціально-адаптивний курс на кураторських годинах, мета якого – створення умов та сприяння всебічному розвитку людей поважного віку: їх реінтеграція в активне життя суспільства, розвиток творчих здібностей і життєвозабезпечувальних навичок, здатність до саморозвитку та самонавчання впродовж усього життя в умовах глобальних змін і викликів.
Кураторка групи А-1 Світлана Шара провела заняття на тему «Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі», присвячене 90-річчю видатної української поетеси Ліни Василівни Костенко. У ньому взяли участь слухачі груп А-1, А-3 (кураторка – Колінчук Я. В.), ІКТ-2 (кураторка – Кириченко О. В.), ІКТ-3 (кураторка – Горячова О. О.), КС-1 (кураторка – Басова Ю. О.), Р-1 (кураторка – Драгіна О. Ф.), які мали можливість послухати про творчий шлях та життя талановитої майстрині слова, вірші у виконанні відомих акторів. Звучали пісні та уривки з моноспектаклів на слова Ліни Василівни. Деякі слухачі читали вірші Ліни Костенко, а також улюблені свої вірші.
Позиція громадянина й поета Ліни Костенко вчить, що треба бути вірним своєму таланту та своєму покликанню за будь-яких обставин. Бо, як вона пише в одному з віршів: «Ще не було епохи для поета, але були поети для епох!» Усім цим близька та зрозуміла для нас Ліна Костенко.