Eng

29

НОВИНИ «УНІВЕРСИТЕТУ ТРЕТЬОГО ВІКУ»

16 березня слухачі «Університету третього віку», що навчаються на другому курсі, традиційно прийшли на заняття. Але самі заняття для них цього разу підготували незвичні.

Частина слухачів відвідала офіс громадської організації «Інститут розвитку міста» – аналітичний центр, місією якого є об’єднання зусиль мешканців, влади та бізнесу Полтави для розв’язання ключових питань стратегічного розвитку міста. Головний фахівець організації Назар Плохута розповів, які проекти сьогодні втілюються, які стратегічні завдання реалізовуються, як самі полтавці можуть сприяти ефективному використанню потенціалу міста.

Інші слухачі отримали чудову нагоду доторкнутися до поезії. Поетичне слово здатне проникати глибоко в душу людини, народжує прекрасні образи, допомагає спілкуванню. Саме це і відчули всі присутні на зустрічі з полтавською поетесою, журналістом, Заслуженим діячем мистецтв України Марією Бойко.

Від імені всіх слухачів «Університету третього віку» дякуємо Марії Бойко і Назару Плохуті за чудову зустріч, їх небайдужість та бажання ділитись знаннями, досвідом, творчістю зі своїми земляками.

65
БІЛЬШЕ НОВИН