Eng

29

НОВИНИ УНІВЕРСИТЕТУ ТРЕТЬОГО ВІКУ від 18.09.2021

Минулої суботи, 18 вересня, стартували заняття для більш ніж 350 слухачів поважного віку – приблизно половина від загальної кількості слухачів, що записались в Університет третього віку ПУЕТ на 2021-2022 навчальний рік. Це 15 груп, сформованих за напрямами, які слухачі обирали для себе влітку, а саме: три групи з вивчення англійської мови за різними рівнями володіння (від початкового до високого), три групи курсу «Інформаційно-комунікативні технології», три групи курсу «Краєзнавчі студії Полтавщини», а також групи, що обрали для себе «Німецьку мову», «Психологію пізньої дорослості – поважного віку активної людини», «Особистісний розвиток», «Хочу жити в якісному світі», «Здоровий спосіб життя», «Економічну грамотність».

На наступній парі університет запропонував своїм поважним відвідувачам як курси, що вже стали традиційними і користуються популярністю: «Майстер-клас», «Справжня леді», «Творча лабораторія «Креативна пані», «Фізична культура 55+», «Хореографія», «Філософсько-релігієзнавчі студії», «Центр мистецтв і дозвілля»; так і зовсім нові: «Арт-терапія», «Гастрономічні історії: історії наших тарілок», «Скандинавська ходьба», які також неабияк зацікавили наших слухачів.

Від самого початку свого створення Університет третього віку ПУЕТ запровадив унікальний для України інститут кураторства. Тому кожен слухач, крім перелічених вище навчальних занять, зустрівся минулої суботи зі своїм куратором в рамках «Соціально-адаптивного курсу». Кожен куратор – цікава особистість, тому пропонує власне бачення курсу. Так, цього разу вже відбулась перша екскурсія групи ЕГ-1 до Літературно-меморіального музею Панаса Мирного. Слухачі були у захваті від театралізованого дійства, на якому «сам» Панас Якович Мирний розповів про своє кохання до дружини Олександри. А талановита слухачка УТВ Лариса Філіпська доповнила атмосферу заходу музикуванням на родинному піаніно Мирних.

Пропонуємо переглянути фотографії з занять.

Більше фото : 

https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FPUET.official%2Fposts%2F4366961500018278&show_text=true&width=500#

70
БІЛЬШЕ НОВИН