Eng

«Облік і аудит» – ваш крок до успіху!

“Ваш успіх в бізнесі визначається вашою здатністю розуміти і керувати фінансами. Бухгалтерія – це ключовий інструмент у цьому процесі.”

Річард Дж. Парсонс

Вітаю, мене звати Лісняк Андрій. Хочу розповісти Вам, що бути бухгалтером ніколи не пізно! Ще з дитинства мене цікавить математика, розрахунки, оформлення документації. Моя бабуся для мене стала прикладом, яким має бути досвідчений  фахівець бухгалтерії. І тоді, я задумався: якщо я маю до цього інтерес і натхнення, то треба вміло його розвивати. Навчаючись у коледжі, який закінчив з відзнакою, я отримав   диплом фахового молодшого бакалавра зі спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок»,  набув лідерські та інтелектуальні навички. Після коледжу я зрозумів, що хочу надалі розвиватися в сфері «Облік і Аудит».  Ось чому я і обрав ПУЕТ, адже в цьому навчальному закладі Вам наддадуть можливість розкриватися, вивчати новітні методики сфери бухгалтерського обліку, навчать на практиці вміло застосовувати набуті знання і розвивати власні якості,  щоб стати кращим з кращих.  Але Ви маєте пам’ятати, що все залежить від вашого бажання, тому розповім Вам для впевненості про  актуальність бухгалтерії.

На сьогодні існує величезний вибір різноманітних сфер, де  працювати було б в одне задоволення, і одна з цих сфер – це бухгалтерія. У сучасному суспільстві Ви не  знайдете  підприємство, банк чи іншу установу,  в якій не має бухгалтерії. Тому, обираючи цей економічний напрям, будьте впевнені, що бухгалтер – це не просто посадова особа, а невід’ємна частина  механізму підприємства, банківської сфери, бізнесу. Саме за бухгалтером закріплена велика відповідальність – ведення документації, дотримання стандартів, забезпечення оподаткування, етики та комунікації.

Отож, приходьте навчатися за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування» у ПУЕТ.  Викладачі університету знають,  як навчити своїх студентів бути не тільки високоосвіченими фахівцями, а ще й сучасними аналітиками, творцями бухгалтерської справи, лідерами не лише  в колективі, а і в житті. Тому, якщо бачиш себе у сфері бухгалтерії та аудиту,  тобі до нас на кафедру бухгалтерського обліку і аудиту в Полтавський університет економіки і торгівлі.

БІЛЬШЕ НОВИН