Онлайн-дискусія «Як владі та ГО втілити проєкт за підтримки ЄС: успішні кейси»


Представництво Європейського Союзу в Україні є організатором серії онлайн-вебінарів про ініціативи, реалізовані представниками влади та громадського сектору в Полтавській, Харківській та Луганській областях в межах програм від Європейського Союзу.
Ці заходи орієнтовані на представників громадських організацій, благодійних фондів, аналітичних центрів, навчальних закладів та місцевої влади, які зацікавлені у грантовій підтримці ЄС для реалізації суспільно корисних ініціатив.
Так, 12 жовтня 2020 року були презентовані успішні проєкти Полтавської області. Директорка інституту проектів та інновацій Полтавського університету економіки і торгівлі була однією зі спікерок онлайн-дискусії «Як владі та ГО втілити проєкт за підтримки ЄС: успішні кейси» та розповіла про перший успішний досвід упровадження інституту студентського омбудсмена в Україні, а саме результати реалізації проекту AESOP «Здійснення захисту інтересів студентів шляхом введення посади омбудсмена» програми Європейського Союзу Еразмус+.
Спікерка розказала більше про проєкт, поділилася досвідом участі в грантових ініціативах ЄС, поділилася короткостроковими та довгостроковими результати діяльності проєкту та відповіла на питання.
Посилання на трансляцію: https://youtu.be/85cUGhG8ewk
Захід проводиться Представництвом Європейського Союзу в Україні. Він є частиною серії інформаційно-просвітницьких заходів, які Представництво ЄС в Україні організовує по всій країні. Мета – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом, поширити європейські цінності та підвищити рівень обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.