Eng
38

Онлайн лекція-дискусія із заступницею Голови Верховної Ради України Оленою Кондратюк на тему: “Тренд на гендерну рівність у світовій та українській політиці”

У четвер, 6 червня 2024 року, ВІДБУДЕТЬСЯ онлайн лекція-дискусія з Віцеспікеркою Верховної Ради України Оленою Кондратюк на тему «Тренд на гендерну рівність у світовій та українській політиці”

Лекція є спільним проєктом Ukreate Hub та Освітнього Центру Верховної Ради України. 

Олена Кондратюк – Віцеспікерка українського Парламенту та співзасновниця Українського Жіночого Конгресу. 

Олена Кондратюк спільно зі спікеркою литовського Сейму Вікторією Чміліте-Нільсен є патронесами Ukreate HUB.

Ukreate Hub – вільнюський центр компетенції для вимушено переміщених українців та українок у Литві, який надає їм знання, навички, мережу та інші інструменти, щоб розкрити свій потенціал для майбутнього України. Наразі спільнота хабу налічує близько 320 учасників та учасниць. Більше ніж за рік діяльності Ukreate Hub залучив понад 1 мільйона євро на проєкти своєї спільноти.

Освітній Центр Верховної Ради України – структурний підрозділ Апарату ВР України, метою якого є підвищення обізнаності громадян щодо принципів та функцій парламенту та демократії і сприяння відкритості українського парламенту та кращій взаємодії з громадянами, а також провадження просвітницьких програм для українських школярів та студентів. Освітній центр Верховної Ради України від першого дня повномасштабної агресії ані на день не зупиняв своєї роботи, адаптуючись до нових умов задля того, аби забезпечувати сталий освітянський процес для українських дітей: і тих, хто лишився в країні, і тих, хто був вимушений тимчасово виїхати за кордон.

З 2019 року учасниками онлайн- та офлайн-заходів Освітнього центру стали більше 300 000 учнів та студентів з усієї України та навіть закордону.

Під час зустрічі разом з Оленою Кондратюк проаналізуємо тренд на гендерну паритетність у світовій політиці та вирішимо, чи достатньо жінок представлено в українській політиці. Учасники дізнаються про основні бар’єри, з якими стикаються жінки на шляху до політичних вершин, а також про прогрес та виклики у цьому напрямку на прикладі Верховної Ради України. 

 Приєднуйтесь до обговорення та зробіть свій внесок до вирішення цієї важливої проблеми! 

Коли? 6 червня 2024 року

Початок: о 16:00 

 Де? Онлайн-платформа Zoom

Зареєстровані учасники та учасниці отримають Zoom посилання на подію за декілька днів до початку.

 

З повагою,

Команда Ukreate Hub та Освітнього Центру Верховної Ради України

*Наполегливо просимо заздалегідь перевіряти наявність запрошення на пошті (якщо не знайдено в основній скриньці – папку “спам”).

З організаційних питань звертайтеся за адресою: osvitavru@gmail.com