Eng
46

Онлайн-презентація літньої програми стажування у Республіці Болгарія

11 березня 2024 р. в університеті відбулася онлайн-презентація літньої програми стажування у Республіці Болгарія. Спікерами виступили представники мережі готелів і курортів AMR Collection, що є частиною Hyatt Hotels Corporation. Ця програма створена для того, щоб надати студентам можливість отримати цінний досвід роботи в міжнародному середовищі та поглибити свої знання в сфері гостинності.

Про що дізналися учасники заходу:

  • Бази стажування: можливість працювати в провідних готельно-ресторанних комплексах Болгарії, де практиканти зможуть долучитися до роботи у різних департаментах.
  • Тривалість стажування: програма триватиме 3 місяці.
  • Умови стажування: учасникам програми забезпечують офіційне працевлаштування, проживання та харчування на період стажування, проїзд в обидві сторони та медичне страхування, а також грошову винагороду від 480 Євро/місяць.
  • Можливість розвитку: під час стажування практиканти вивчатимуть нові техніки та здобуватимуть нові навички в сфері гостинності, будуть працювати у міжнародній команді та розширювати свої професійні зв’язки.

Додатково ознайомитися з матеріалами презентації можна за посиланням http://surl.li/rnynu

Незабаром розпочнеться реєстрація на участь у програмі стажування в 2024 році. Слідкуйте за новинами на сайті Університету та на сторінках у соціальних мережах ПУЕТ або Міжнародного науково-освітнього центру та не втратьте можливість стати частиною команди мережі готелів «Delphin Hotels & Resorts» AMR Collection. Dream big!

64
БІЛЬШЕ НОВИН