Онлайн-презентація програми професійного стажування від Міжнародної рекрутингової компанії “Algoos Study Work and Travel S.R.L”

26 березня в Університеті відбулася онлайн-презентація програми професійного стажування від Міжнародної рекрутингової компанії “Algoos Study Work and Travel S.R.L”. Студенти мали змогу поспілкуватися з представницею компанії пані ІриноюТайчук.

Актуальні дестинації:

• Греція
    Кіпр
    Португалія
    Іспанія

У ході онлайн-презентації учасники дізналися про:

• переваги стажування на курортах Кіпру, Португалії, Іспанії та Греції
  • вимоги до кандидатів та терміни стажування
  • актуальні вакансії в різних департаментах готельно-ресторанних комплексів

Також пані Ірина ознайомила з фото- та відеовідгуками стажерів минулих років та презентувала умови проживання, які пропонуються студентам. Всі зацікавлені отримали розгорнуті відповіді на питання щодо компенсації витрат на проїзд до бази стажування, графіку роботи та виплати заробітної плати.

Стажування в Греції, Португалії, Іспанії або на Кіпрі може стати чудовим шансом для особистісного та професійного розвитку у міжнародному контексті.

За детальною інформацією звертайтесь до Міжнародного науково-освітнього центру.
E-mail: internship.puet2@gmail.com
Instagram: @mnoc.puet