Eng
72

Онлайн тренінг для учнівської молоді

Полтавська обласна школа лідерів учнівського  самоврядування (ПОШЛУС) – проєкт,  започаткований для розвитку лідерського потенціалу учнівської молоді,  діє з 2018 року, що свідчить про сталість та постійну зацікавленність проєктом.

Формувати якості та компетентності, що затребувані життям, важливо з самого малечку. Саме тому провідні освітні інституції Полтави та їх прогресивні керівники Полтавський університет економіки і торгівлі, ректор  Олексій  Нестуля та Полтавська академія неперервної освіти ім. М.В. Остроградського  директор Віталій Зелюк  ініціювали створення проєкту для учнівської молоді.

27.03.2023 директор Навчально-наукового інституту лідерства ПУЕТ, автор ідеї та співавтор Програми ПОШЛУС  Світлана Нестуля відкрила он-лайн тренінг для учнівської молоді. Тренінг у відеоформаті провела  науковий співробітник ННІЛ, кандидат філософських наук Ксенія Каримівна Пивоварська.

169 учасників ПОШЛУС штормили мізками, виконували цікаві завдання, креативили та працювали з актуальної в наш час теми «Критичне мислення». 

Ксенія Каримівна вміє захопити молодь, поставити проблемні питання так, щоб впродовж усього тренінгу тримати високу планку інтелектуального пошуку та творчого натхнення.

Вдячність представникам шкіл, координаторам ПОШЛУС – справжнім лідерам учнівських колективів, які ведуть своїх вихованців до цікавих пошуків та відкрить їх талантів.

Вдячність методисту ПАНО – Ігнатовій Олені Григорівні за координацію та організацію процесу співпраці та взаємодії усіх учасників тренінгу на досягнення результату.

Вдячність незмінному модератору проєкту ПОШЛУС,  відповідальному секретарю приймальної комісії ПУЕТ Горячовій Олені Олександрівні  за  високий рівень технічної  організації та супроводу он лайн тренінгу.

Особлива вдячність усім школярам, що проявляють лідерську позицію та ведуть за собою учнівські колективи.

Комунікація, працелюбність, кооперація- вміння об’єднуватись і працювати в команді, наполегливість,  креативність, КРИТИЧНЕ МИСЛЕННЯ – компетентності, які формуємо разом.

Молодь змінює світ!

Разом до Перемоги України!

Слава ЗСУ!

БІЛЬШЕ НОВИН