Eng
157

Онлайн-зустріч з Асоціацією UCM-Italy за результатами стажувань студентів в Італії в 2023 році

Італійська Республіка вже другий рік поспіль є одним із найпривабливіших напрямів для проходження професійних стажувань студентів ПУЕТ за кордоном.

6 жовтня 2023 року директор Міжнародного науково-освітнього центру ПУЕТ Юлія Перегуда провела зустріч з президентом Асоціації UCM-Italy Паоло Брешіа та тьютором проєкту EuroEst Андрієм Садовим за результатами стажування студентів на підприємствах готельно-ресторанної сфери на півдні Італії під час літніх канікул 2023 року.

Представниці Університету було надзвичайно приємно чути від партнерів позитивні відгуки про роботу студентів та зацікавленість роботодавців у їх поверненні в наступному році. Відповідно до умов проєкту EuroEst за результатами проходження стажування кожному студенту присвоюється один з трьох рівнів професійної підготовки та видається міжнародний сертифікат, що засвідчує набуття студентом мовленнєвих та професійних навичок за обраною вакансією.

За рішенням комісії, до якої входять представники Асоціації, кулінарної школи “Settima Luna” (м. Фоджа) та баз стажувань, четверо студенток ПУЕТ отримали найвищий третій рівень підготовки, що матиме значні переваги для їх майбутнього професійного розвитку та буде включати додаткові професійні методи навчання, а також підвищення щомісячної стипендії наступного року:

  • Жук Валерія, ГРС б-11;
  • Партенадзе Анастасія, ГРС б-11;
  • Плахтій Катерина, ГРС б-11;
  • Хворост Вікторія, ГРС б-11.

Ще четверо студенток досягли другого рівня професійної підготовки:

  • Гирман Вікторія, ГРС б-21;
  • Кирилова Єлизавета, ФІЛ б-11;
  • Мусієць Лілія, ГРС б-21;
  • Чуль Світлана, ФІЛ б-11.

Щиро вітаємо дівчат з досягненням високих результатів та бажаємо подальших професійних успіхів!

На початку листопада 2023 року заплановано зустріч з представниками Асоціації в стінах університету з метою видачі сертифікатів учасникам програми.

У наступному році Асоціацією заплановано більш тісну співпрацю з Посольством України в Італійській Республіці та проведення для стажистів додаткових лекцій з фінансового та трудового законодавства Італії тощо, розширення географії баз стажувань та залучення до партнерства італійських вишів.

Слідкуйте за новинами та не втратьте можливість, яка зможе змінити ваше життя. Dream big!

БІЛЬШЕ НОВИН