Eng
49

Опануйте нові професії швидко та легко на платформі Дія.Освіта!

Департамент освіти і науки Полтавської обласної військової адміністрації раді повідомили, що цифрова грамотність та освіта українців стали одними з головних пріоритетів Міністерства цифрової трансформації України. Із цією метою, національна платформа Дія.Освіта пройшла оновлення, щоб допомогти вам опанувати нові навички та професії.

На платформі Дія.Освіта ви знайдете сотні освітніх серіалів, які допоможуть вам ефективно та швидко освоїти нову професію. Чи ви зацікавлені в програмуванні, маркетингу, дизайні, фотографії або, можливо, вам цікаві новітні тренди у сфері бізнесу? Завдяки широкому спектру освітніх серіалів на платформі Дія.Освіта ви зможете знайти те, що саме вам потрібно.

Не витрачайте багато часу та зусиль на пошук ресурсів або курсів, які задовольнять ваші потреби. Платформа Дія.Освіта надасть вам зручний доступ до всієї необхідної інформації та навчальних матеріалів. Ви зможете самостійно планувати свій час та навчатися в зручний для вас ритм.

Для того, щоб ознайомитись зі змістом освітніх серіалів на платформі Дія.Освіта, перейдіть за посиланням: https://osvita.gov.ua. Ви знайдете там великий вибір навчальних курсів та матеріалів, які допоможуть вам розвинути ваш потенціал та досягти успіху у бажаній галузі.

Не втрачайте можливості розвиватися та здобувати нові навички! Приєднуйтесь до платформи Дія.Освіта вже сьогодні та відкрийте для себе безмежні можливості в світі цифрової освіти.

Посилання на платформу: https://osvita.gov.ua