Eng

25

Основи кондитерської майстерності

Саме таку назву має тренінговий курс, який ще до початку російської агресії в Україну Центр освіти дорослих (ЦОД), що за підтримки німецького фонду DVV International працює при ПУЕТ, планував провести для соціально-вразливих категорій Полтави. Війна змінила багато пріоритетів діяльності ЦОД. Проте, коригуючи свої плани, ініціаторка проекту Світлана Нестуля, керівниця ЦОД Ольга Стефанюк, ректорат ПУЕТ переконали німецьких партнерів у доцільності проведення тренінгу.

Життя підтвердило правильність такого рішення. Група бажаючих отримати кваліфікацію кондитера, набрана ще в середині лютого 2022 р., у повному складі в березні приступила до занять. Проходили вони на базі кухні-лабораторії Полтавського фахового кооперативного коледжу, досвідчені викладачі та майстри виробничого навчання якого щиро ділилися таємницями кондитерської майстерності зі слухачами.

За цікавими тренінгами час пролетів дуже швидко. І вже в кінці квітня усі слухачі курсу завершили навчання. Вони отримали відповідні сертифікати від засновниці ГО «ЦОД Полтавщини» Світлани Нестулі. Директорка ж коледжу Оксана Делія кожному слухачеві вручила свідоцтво «Майстер-кондитер ІІІ розряду». Вітаємо з цим досягненням.

       

65
БІЛЬШЕ НОВИН