Eng

27

Особливості практико-орієнтованої професійної підготовки здобувачів вищої освіти спеціальності 292 «Міжнародні економічні відносини» ОП «Міжнародний бізнес» в рамках співпраці з територіальними громадами полтавського регіону

16.02.2022 року було організовано зустріч зі стейкхолдерами кафедри міжнародної економіки та міжнародних економічних відносин в рамках онлайн-семінару «Розвиток кадрового потенціалу територіальних громад Полтавської області» за підтримки Програми USAID.

Ініціаторами заходу виступили регіональний координатор у Полтавській області Програми USAID з аграрного і сільського розвитку Владислав Гуленко, начальник відділу економічного розвитку та інвестицій Сенчанської сільської ради Ярослав Кірзенко, директор Агенції регіонального розвитку Полтавської області «Офіс євроінтеграції» Віта Клименко та заступник директора – експерт з регіонального розвитку Агенції регіонального розвитку Полтавської області «Офіс євроінтеграції» Світлана Туль.

До заходу були залучені здобувачі вищої освіти спеціальності «Міжнародні економічні відносини» та науково-педагогічні працівники кафедри міжнародної економіки та міжнародних економічних відносин Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» (ПУЕТ).

Метою заходу було формування кадрового резерву для органів місцевого самоврядування Сенчанської сільської ТГ із числа випускників та здобувачів освіти ПУЕТ.

В рамках онлайн-семінару заступник завідувача кафедри міжнародної економіки та міжнародних економічних відносин Людмила Франко презентувала освітні програми «Міжнародний бізнес», «Міжнародні економічні відносини» та «Міжнародна економіка» та розповіла про здобутки кафедри в сфері міжнародної співпраці та реалізації грантових проєктів.

Здобувачі вищої освіти 4 курсу спеціальності «Міжнародні економічні відносини» Анастасія Алексеюк та Катерина Говтвяниця поділилися досвідом проходження стажування в Римському університеті Сапієнца та Університеті прикладних наук імені Яноша Кодолані відповідно до програми міжнародної кредитної мобільності Erasmus+.

Сенчанська сільська територіальна громада активно співпрацює з міжнародними установами та організаціями в рамках реалізації спільних проєктів. Нині територіальна громада є учасником Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) та Проєкту USAID «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА»).

Для студентів-міжнародників цей захід є корисним, оскільки в рамках виробничої практики вони можуть долучитись до реалізації міжнародних проєктів, і в подальшому побудувати кар’єру в органах місцевого самоврядування.

БІЛЬШЕ НОВИН