Eng
37

ПЕРШИЙ ДЕБАТНИЙ ТУРНІР ІМ. ВАСИЛЯ ОВСІЄНКА ДЛЯ СТУДЕНТІВ ЮРИДИЧНИХ КЛІНІК «ПРАВА ЛЮДИНИ В УМОВАХ ВІЙНИ»

22 та 23 червня 2024 року клініцистки навчального юридичного центру «Правова СТУДіЯ» Полтавського університету економіки та торгівлі Вікторія БАКЛАН  та Єлизавета ВІСИЧ взяли участь у Першому дебатному турнірі ім. Василя Овсієнка для студентів юридичних клінік «Права людини в умовах війни» на базі Державного торговельно-економічного університету. Організаторами виступили ГС «Українська Гельсінська спілка з прав людини» з ГО «Асоціація юридичних клінік України» у співпраці із Державним торговельно-економічним університетом. Турнір присвячений 20-тій річниці заснування громадської спілки «Українська Гельсінська спілка з прав людини». Дебатний турнір проводився у Британському парламентському форматі. Участь у дебатному турнірі взяли 12 юридичних клінік кожна у складі 2 клініцистів.

22 червня клініцистки відвідали тренінг «Основи аргументації» спікеркою якого виступила Олена КУВАЄВА — юристка Центру стратегічних справ Української Гельсінської спілки з прав людини. Після тренінгу учасниками було проведено ознайомчий дебатний турнір. Завдяки цьому команди детально ознайомились із правилами проведення дебатного турніру.

23 червня відбувся дебатний турнір у три тури і фінал. Команди спробували ролі:

  • Прем’єр міністра
  • Заступник прем’єр міністра
  • Члени уряду
  • Лідер опозиції
  • Члени опозиції
  • Аналітики

Дебатний турнір дозволив клініцисткам отримати нову інформацію та досвід, а також познайомитись із представниками інших юридичних клінік.

БІЛЬШЕ НОВИН