Eng

20

Підписано угоду про співпрацю з Міжшкільним ресурсним центром Полтавської міської ради

<>

26 травня під час відкриття Тренінгового центру з мобільної робототехніки Полтавський університет економіки і торгівлі підписав угоду про співпрацю з Міжшкільним ресурсним центром Полтавської міської ради.

Міжшкільний ресурсний центр Полтави, до складу якого входить Центр STEAM-освіти є першим та унікальним закладом такого типу в Україні і забезпечує різноманітні напрямки роботи, серед яких надання діям позашкільної освіти, підвищення кваліфікації освітян та ресурсне забезпечення закладів дошкільної та загальної середньої освіти Полтавської міської територіальної громади.

Знаково, що два провідні у впровадженні новітніх освітніх технологій заклади, відомі далеко за межами Полтави, уклали угоду про співпрацю саме зараз, з розумінням того, що наша держава потребуватиме високоосвічених та інноваційних і креативних фахівців.

Ця співпраця обіцяє бути плідною та передбачає спільні зусилля по впровадженню технологій STEAM-освіти у регіоні, проведення спільних заходів та участь у проєктах, науково-методичний супровід впровадження робототехніки у освітніх закладах.

ПУЕТ, в якому впроваджена перша в Україні магістерська програма з “Освітньої робототехніки”, знайшов в лиці Міжшкільного ресурсного центру друга та вірного партнера, співпраця з яким дозволить вивести на цілковито новий рівень підвищення кваліфікації освітян та впровадження STEAM-технологій.

68
БІЛЬШЕ НОВИН