Eng

21

ПІДСУМКИ НАУКОВОЇ РОБОТИ СТУДЕНТІВ ФІНАНСИСТІВ

Незважаючи на тяжкі випробування, які наразі героїчно переживає український народ, у зв’язку з безпрецендентним військовим вторгненням російської федерації, 13.04. 2022 року в Полтавскому університеті економіки і торгівлі відбулася щорічна ХLV Міжнародна наукова студентська конференція «Актуальні питання розвитку науки та забезпечення якості освіти у ХХІ столітті» (за підсумками науково-дослідних робіт студентів за 2021 рік), зокрема відбулося пленарне засідання та засідання секції 2 “Сучасні виклики та пріоритети розвитку фінансів, обліку, контролю та аналізу”.

Студенти презентували доповіді на актуальні теми та стали активними учасниками дискусійного обговорення фінансових проблем сьогодення.

За результатами проведеної конференції переиможцями стали:

1) Кошеву О. І. (ФБССб-11) – дипломом І ступеня за доповідь на тему “Актуальні питання формування і використання заощаджень населення в умовах військового конфлікту”;

2) дипломом ІІ ступеня студентів Довгополого В. В. (гр. ФБССб-11, доповідь на тему: “Особливості роботи банківської системи та валютного ринку в умовах воєнного стану”) та Борисенко І.О. (гр. ФКб-31, доповідь на тему: “Застосування механізму катострофічних облігацій для фінансування поствоєнних грошових втрат України”);

3) Карачковську П.С. (гр. ФКм-11) – дипломом ІІІ ступеня за доповідь на тему “. Тендерні закупівлі: особливості та проблемні питання для підприємств”.

        МАЙБУТНЄ ЗА МОЛОДДЮ УКРАЇНИ! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!!!

65
БІЛЬШЕ НОВИН