Eng
31

Підтримай свій університет!

Бюджет участі Полтави!

ПУЕТ єдина родина, тож прохаємо об’єднатись і підтримати наші проекти № 1464104129!

Голосування за проекти здійснюється шляхом заповнення бланку голосування в електронному вигляді або на паперових носіях у пунктах голосування, шляхом заповнення друкованої версії анкети.

Приймай участь у формуванні своєї громади. Як проголосувати за проекти? https://youtu.be/KR8Mg8LMYmc

Голосування за проекти триває до 9 листопада 2021 року

ПРОЕКТ №14 Полтавський філософський форум “Філософія для всіх і кожного”

Мета: розбудова інтелектуального простору міста. Завдання: формування філософського мислення, визначення засад особистого та громадянського існування в нових історичних обставинах, осмислення горизонтів життєвого шляху у суспільстві та вічності. Здобуток: розширення життєвих орієнтирів за межі споживчих потреб та нагальної необхідності, формування цінностей громадянського суспільства.

(Автор Усанов Ігор Вікторович)

Підтримати

ПРОЕКТ №64 Полтавський молодіжний фестиваль реклами

Сучасний рекламний простір потребує зміни інформаційного наповнення, яке має і спрямоване на соціально-значущі та гострі потреби суспільства. Залучення творчої молоді для участі у фестивалі дозволить молодим учасникам навчитися створювати власні рекламні проекти, отримати рекомендації від провідних фахівців з друкованої, відео та інтернет- рекламі по розробці та реалізації рекламної продукції.

(Автор Іваннікова Марина Миколаївна)

Підтримати

ПРОЕКТ №104 Гастрономічна студія “Poltava Gastro Travel”

Мета проекту – популяризація полтавської кухні, що стане основою розробки та реалізації регіональних програм сталого розвитку туризму, підвищення туристичної привабливості міста Пропонується проведення майстер класів із приготування страв полтавської кухні місцевими шеф-кухарями із залученням технологів, етнографів, істориків для жителів та гостей міста, створення гастрономічного путівника полтавських страв, відеоподкасту та їх поширення.

(Автор Левченко Юлія Вікторівна)

Підтримати

ПРОЕКТ № 129 Увічнення пам’яті “Меморіальна дошка історикині Вірі Жук (1928-2008) Видатній дослідниці, яка змінила історію Полтавщини й України

Мета: увічнення пам’яті полтавської історикині Вірі Жук (1928-2008) Завдання: формування історичної самосвідомості полтавців через увічнення пам’яті вченої Віри Жук задля визнання її вимогою внеску в розвиток вітчизняної історичної науки. Здобуток: популяризація наукових здобутків ученої, формування почуття гордості за представницю вітчизняної історії, її вагомий внесок у світову науку.

(Автор Петренко Ірина Миколаївна)

Підтримати

БІЛЬШЕ НОВИН