Eng

20

Підтримка від партнерів з організації стажувань у Туреччині

У складні часи солідарність та підтримка від колег та партнерів є надзвичайно цінними. У цей історичний для долі нашої країни час ми вкотре впевнилися у тому, що можемо розраховувати на допомогу кожного з наших міжнародних партнерів. Ми безмежно вдячні їм за переживання за долю наших студентів та співробітників та ініціативи щодо перебування їх у безпеці. Так, наприкінці лютого до Полтавського університету економіки і торгівлі надійшла пропозиція від мережі готелів «Delphin Hotels & Resorts» (Туреччина) розпочати сезон міжнародних професійних стажувань 2022 раніше запланованих дат. Щорічно сезон стажувань у Туреччині починається в перших числах квітня, але турецькі партнери вирішили прийняти студентів-стажерів ПУЕТ якнайближчим часом. Було прийнято рішення організувати від’їзд до Туреччини через Польщу. Таким чином протягом останніх трьох тижнів студенти невеликими групами вирушали у подорож до Туреччини. Станом на 19 березня 2022 року  тринадцять ПУЕТівців вже знаходяться в Анталії та поступово готуються до відкриття готелів мережі «Delphin Hotels & Resorts», що заплановано на 01 квітня 2022 року.

Нагадаємо, що наприкінці грудня 2021 року 28 студентів ПУЕТ успішно пройшли співбесіду для проходження професійного стажування в департаменті анімації в мережі готелів «Delphin Hotels & Resorts».

Щиро говоримо слова вдячності нашим партнерам з Туреччини та впевнені у подальшій успішній співпраці на благо наших країн та народів!  

БІЛЬШЕ НОВИН