Eng
51

Подання кандидатів до складу розробників завдань для ЄФВВ

Наразі Міністерство освіти і науки України формує групи розробників і експертів завдань ЄФВВ за предметними тестами з «економіки та міжнародної економіки» та «управління та адміністрування» та розширює склад розробників ЄФВВ за іншими предметними тестами.

Повідомляємо заклади освіти про можливість номінувати кандидатів від закладу до складу зазначених груп. Введення до числа розробників відбуватиметься залежно від відповідності академічного профілю кандидата, успішного проходження кандидатом навчання (в режимі онлайн), активності кандидата, виконання вимог та норм щодо строків їх розробки та рецензування завдань, їх кількості та якості, дотримання доброчесності та етики та реальної потреби. Робота розробників оплачується відповідно до кінцевого результату – кількості завдань, що потрапили до банку завдань. Включення до числа розробників також є проходженням підвищення кваліфікації, що буде підтверджено відповідним сертифікатом.

Вимоги до кандидатів:

  • викладання не менше трьох років за однією зі спеціальностей «Економіка», «Міжнародні економічні відносини», «Менеджмент», «Маркетинг», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Політологія», «Психологія», «Соціологія», «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії»;
  • академічна доброчесність;
  • не є вимогою наявність наукового ступеня та/або звання, доречно залучати як кандидатів до складу розробників завдань для ЄФВВ не лише професорів та доцентів, а й викладачів з належним досвідом роботи.

Просимо до 27 лютого 2023 року на електронну пошту nmc.vfpo@ukr.net надати пропозиції щодо кандидатів у члени робочих груп з розробки і експертизи завдань ЄФВВ за зазначеними спеціальностями.

Пропозиції надавати за формою, що додається.

 

1786
БІЛЬШЕ НОВИН