Eng

33

Полтавська обласна філармонія на сцені ПУЕТ

1 червня 2022 року в актовій залі Полтавського університету економіки і торгівлі відбувся виступ артистів Полтавської обласної філармонії для внутрішньо переміщених осіб, які проживають в  гуртожитках університету.  На захід також завітали викладачі, студенти, співробітники,  слухачі соціального проекту Університету третього віку та всі охочі містяни.

Артисти презентували концертну програму «Разом до Перемоги», яка містила найкращі зразки української народної та авторської пісенної творчості. Позитивні емоції глядачам дарували: тріо бандуристок «Вишиванка» – заслужена артистка України Олена Шевченко, Вікторія Бовтік, Тетяна Чугуєвець, концертний ансамбль «Чураївна» –  Альона Кіба,  Сергій Бригида, Роман Шегера, Роман Трирог,  Констянтин Дусенко та солісти – заслужена артистка України Тетяна Садохіна, Лідія Кретова, Ігор Година.

Дякуємо творчому колективу Полтавської обласної філармонії за професіоналізм, вагомий внесок у збереження і розвиток національної культури України та підтримку морального духу родини ПУЕТ.     

Чекаємо на нові зустрічі.

Все буде Україна! 

БІЛЬШЕ НОВИН