Eng
60

Полтавський університет економіки і торгівлі обрано для проведення CREATIVE SPARK – ENGLISH CLUB 2020-2021

Полтавський університет економіки і торгівлі один з двох університетів України, які обрано для проведення CREATIVE SPARK – ENGLISH CLUB  у 2020-2021 році. Разом з нами – Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу.

CREATIVE SPARK – ENGLISH CLUB – це програма вивчення англійської мови для студентів, які беруть участь у програмі Creative Spark: програма підтримки підприємництва у системі освіти.  Програма базується на концепції віртуального  клубу, який буде працювати за допомогою онлайн-платформи.

Від Полтавського університету економіки і торгівлі  було номіновано двох викладачів кафедри ділової іноземної мови ПУЕТ – Іщенко Валентину Леонідівну та Кононенко Олену Анатоліївну. Викладачі пройдуть попереднє навчання від Британської Ради  –  онлайн-тренінг (18 годин), присвячений конкретним навчальним практикам, за участю фахівців Британської Ради.

Програма  CREATIVE SPARK – ENGLISH CLUB триватиме у форматі 60-хвилинних сесій, які будуть тривати протягом 20 тижнів у листопаді 2020 – квітні 2021 року.

Програма CREATIVE SPARK – ENGLISH CLUB буде зосереджена на 4 ключових сферах:

  1. Навчання вчитися та мовні навички
  2. Мовні та професійні навички
  3. Світ праці
  4. Підприємницькі навички

Інформація щодо набору студентів на навчання буде опублікована згодом.

Команда Creative Spark Poltava

БІЛЬШЕ НОВИН