Eng
61

Полтавський університет економіки і торгівлі відкриває нові горизонти у сфері Міжнародного співробітництва

Зростання міжнародного іміджу університету забезпечується розвитком двосторонніх відносин з провідними закладами вищої освіти та організаціями світу.

Розвиток освітнього бренду Полтавського університету економіки і торгівлі, посилення впізнаваності та підвищення лояльності з боку міжнародних організацій, іноземних держав та їх громадян є фактором, який позитивно впливає на інтеграцію Університету до міжнародного освітнього середовища та підвищення якості його послуг.

Саме тому Полтавський університет економіки і торгівлі разом із науково-дослідною академією міста Пекін (Китай) підписали Меморандум про співпрацю у сфері освіти і науки.

З метою активнішого залучення китайських студентів до навчання у Полтавському університеті економіки і торгівлі було проведено низку переговорів, під час яких керівництво ПУЕТ та представники китайської сторони обговорили пріоритетні напрямки подальшої співпраці у сфері освіти та науки, створення нових можливостей для студентів, аспірантів та викладачів як у навчальному процесі, так і науковій роботі, проходженні практики, стажуванні та реалізації спільних культурно-мистецьких проектів.

Угоду, що започатковує плідну співпрацю з китайськими партнерами підписав ректор.

Перед підписанням Меморандуму сторони обговорили пріоритетні напрямки діяльності у сфері забезпечення якісних освітніх послуг за тими освітніми програмами, що зацікавлять китайських студентів.

Китайські партнери запевнили керівництво ПУЕТ в готовності 150 китайських студентів вступити на навчання до університету в найближчий час.

64
БІЛЬШЕ НОВИН