Eng
28

Понад 90 тисяч випускників ПУЕТ успішно працюють в різних сферах економіки України та світу

Участь у пленарному засіданні свята, не зважаючи на карантинні обмеження та online формат, завітало водночас близько 460 випускників різних років.  

«За 60 років історії університету із стін alma mater вийшло понад 90 тисяч висококласних фахівців своєї справи, людей з глибокими теоретичними знаннями та практичними навичками, а головне лідерською позицією, відчуттям відповідальності за власне життя і тих, хто їде разом з ними», – цими словами розпочав своє вітальне слово до випускників Полтавського університету економіки і торгівлі його ректор, професор  О.Нестуля.

Щороку 20 травня університет гостинно відчиняє двері усім тим, хто пройшов разом з ним непростий, але успішний шлях від навчально-консультативного пункту Львівського торгово-економічного інституту до Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі». Але цього річ «День випускника ПУЕТ» триватиме до 9 жовтня 2021 року – урочистого святкування ювілею університету.

З такою ініціативою виступила Асоціація випускників університету, на її запрошення взяти 20 травня участь у пленарному засіданні свята, не зважаючи на карантинні обмеження та online формат, завітало водночас близько 460 випускників різних років.  Вони мали можливість заново пережити хвилюючі моменти студентства, згадати юні роки та чудові історії, пов’язані з ними.

Такі ж емоції панували і на зустрічах випускників за окремими спеціальностями, які підтримують тісний зв’язок з кафедрами університету.

«Я пишаюся, що є випускницею 1974 року спеціальності «Бухгалтерський облік». Студентське життя було активним, насиченим і дуже цікавим. Я встигала і навчатися на відмінно, займатися спортом, громадською роботою, і саме ці навички допомогли мені реалізуватися в житті! Низький уклін викладачам, які сіяли на лише знання, а й життєву мудрість!» – наголошує директорка Харківського економіко-правового коледжу К. Вінніченко.

«Університет дав нам все! Крім професійних знань, умінь аналізувати, він дав кращі навички комунікації, уміння приймати рішення в критичних ситуаціях. Ми всі з теплом згадуємо нашого ректора, декана, всіх викладачів», – говорить К. Клавдієва, випускниця 1981 року спеціальності «Товарознавство промислових товарів», директорка Полтавського обласного центру зайнятості.

«Я вдячна викладачам за те, що вони мене навчали любити вчитися – нині це мій ключовий skill і найважливіша конкурентна перевага», – щиро та з посмішкою сказала К. Громова, випускниця 2007 року, спеціальності «Маркетинг», яка успішно працює в online-маркетингу  у Німеччині.

«Мої програми базуються на знаннях отриманих у ПУЕТ. Завдячуючи знанням, здобутим в університеті, я є експертом в тих нішах, де мої колеги мають тільки поверхневі знання. Тож щиро дякую за отримані навички і веселі студентські роки», – у відеовітанні говорить М. Галега, випускниця 2019 року спеціальності «Товарознавство та комерційна діяльність», ведуча аналітичної програми «Наголос» PTV.

На адресу організаційного комітету святкування ювілею університету продовжують надходити відеопривітання від випускників різних років з різних країн світу.

Інтернет-видання «Полтавщина»

ПП «Кременчуцька газета»

“Кременчуцький ТелеграфЪ”

БІЛЬШЕ НОВИН