Eng
95

ПОШЛУС продовжує роботу

14.04.22 учасники  Полтавської обласної школи лідерів учнівського самоврядування зустрілися   для участі в цікавому вебінарі «Критичне мислення та медіаграмотність». На зустріч в он-лайн форматі зареєструвалося біля 200 учасників ПОШЛУС. Вдячність координаторам на місцях, які в кризових умовах продовжують служити справі виховання та розвитку потенціалу юних лідерів.

Вчасно почати вебінар завадила повітряна тривога, яка лунала по всій Полтавській області. Але  після її завершення спраглі до отримання нових знань та вмінь школярі  приєдналися до он-лайн зустрічі. Директор навчально-наукового інституту лідерства ПУЕТ С.І. Нестуля, ініціатор проєкту,  розпочала вебінар,  познайомила школярів з ходом виконання завдань, які вони надіслали за результатами вивчення дистанційного курсу «Лідери учнівського самоврядування». К.т.н., доцент кафедри біотехнології , товарознавства та митної справи О.О. Горячова, як зазвичай, вела моніторинг виконання  учнівських завдань та здійснювала модерацію школярів.

З  програмною темою «Критичне мислення та медіаграмотність учасників вебінару познайомила науковий співробітник навчально-наукового інституту лідерства ПУЕТ, к.ф.н. Ксенія Сергіївна Пивоварська. Тренер  розкрила принципи критичного мислення та медіаграмотності. Діти не лише слухали теоретичний матеріал, але брали активну участь в  он-лайн активностях, перевіряючи свої знання та оримуючи новий досвід взаємодії. Зворотній зв’язок засвідчив, що  школярі отримали корисні та дуже потрібні знання і вміння, а викладачі подякували організаторів за змістовний інформаційний контент.

Щира вдячність  директору Полтавської академії неперервної освіти ім. М.В.Остроградського В.В. Зелюку та методисті центру методології і методики формування цінностей А.Г. Ігнатова за організаційну підтримку у формуванні лідерського  потенціалу молоді Полтавщини.

Вдячність проректору з науково-педагогічної роботи, д.е.н., доценту О.В. Манжурі,  керівнику та працівникам навчально-наукового інформаційного центру  М.М. Іващенко та Д. Семокозу.

 Вдячність ректору О.О. Нестулі – який  не лише надихає учнівську, студентську молодь та,  НПП, а є справжнім  прикладом  служіння  освіті, науці, справі, людям,  країні.