Eng

26

Посвята у студенти ПУЕТ

Полтавський університет економіки і торгівлі має багаті традиції з підготовки фахівців високої кваліфікації. Уміння йти в ногу з часом і працювати на перспективу дозволяють йому залишатися провідним  закладом вищої освіти. Цьогоріч більше тисячі юнаків та дівчат  довірили своє майбутнє науково-педагогічному колективу вишу.

31 серпня 2021 року університет радо зустрів своїх першокурсників.  Відбулися урочистості з нагоди Посвяти у  студенти ПУЕТ, що є однією з найважливіших подій у житті, адже добре відомо, що стати студентом – це велика радість, а бути студентом Полтавського університету економіки і торгівлі – це радість подвійна, оскільки це не лише осередок знань, а й прекрасна студентська родина.

З вітальними словами до першокурсників, їх батьків, викладачів та співробітників звернулися ректор університету, доктор історичних наук, професор, заслужений працівник освіти і науки України  Олексій Нестуля,  почесний гість  –  Полтавський міський голова – Олександр Мамай та директорка Навчально-наукового Інституту денної освіти Аліна Ткаченко.

Зі сцени лунали щирі та теплі слова  вітання від викладачів та студентів  університету, пісенні дарунки від випускника університету Вячеслава Шаманського.

За традицією першокурсникам вручили  символи студентського життя: ключ до Країни Знань – Полтавського університету економіки і торгівлі; студентський квиток – символ причетності до славної студентської родини;  залікову книжку студента – основний документ на період навчання.

Дорогі першокурсники! Бажаємо вам успіхів у навчанні, натхнення у творчій самореалізації, високих злетів та перемог, здійснення найзаповітніших мрій!

БІЛЬШЕ НОВИН