Eng
65

Практико-орієнтоване навчання як засіб формування конкурентоспроможного фахівця

20.10.2021 р. доцентом кафедри фінансів та банківської справи А. Соколовою було проведено чергове виїзне практичне заняття для студентів 1 курсу (ФБССб-11, ФБССмб-11) спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування в рамках дисципліни «Вступ до фаху». Заняття такого формату, через практичне усвідомлення майбутньої професії, підвищують у студентів мотивацію у здобутті кваліфікації.

Студенти відвідали передову динамічну компанію, яка працює у сфері панчішно-шкарпеткової промисловості Premier Socks , засновану випускником ПУСКУ (ПУЕТ) Олегом Хардіним. Компанія була заснована у 2010 р. і нині її продукція представлена на всій території України та країнах Євросоюзу (Франція, Німеччина, Італія, Іспанія, Португалія, Польща, Швешія). Серед офіційних партнерів Аuchan, Metro, Eva, Watsons, Prostor, “АТБ”, “ЕПІЦЕНТР”. Один із 19 станків, на яких розпочиналося виробництво, був 1976 р. випуску, а сьогодні на фабриці працює сучасне передове виробництво цілодобово на близько 250 машинах. Компанія гарантує якість і швидкість, навіть ексклюзивних замовлень з індивідуальним дизайном. Продукція орієнтована на доступність кожному і в будь-якому куточку країни!

Дякуємо за пізнавальну екскурсію Олені Бабенко, яка розповіла про розвиток та функціонування фінансів на прикладі становлення та успіху вітчизняного виробництва, ще й у рідному місті Полтава.

Якість перевірено! На нас чекав приємний сюрприз – можливість придбати шкарпеточки (що так актуально осінньо-зимової пори) за цінами виробника! З представленого ассортименту це було зробити найважче!