Eng
108

Практико-орієнтований підхід у професійній підготовці фінансистів ПУЕТ

4 жовтня 2023 року в рамках навчальної дисципліни «Гроші та грошово-кредитна політика» першокурсники  освітньої програми «Фінанси, банківська справа та страхування»  Полтавський університет економіки і торгівлі #ПУЕТ  відвідали Регіональне  відділення Креді Агріколь в м. Полтава.

Креді Агріколь вже понад 30 років працює на українському фінансовому ринку та належить до міжнародної групи Креді Агріколь, що у ТОП-10 найбільших банків світу за розмірами активів. Банк інвестує в цифрові рішення та мережу відділень, запускає нові продукти і підтримує суспільство. Лише від початку війни Креді Агріколь спрямував понад 72 млн грн на допомогу лікарням та постраждалим.

Під час екскурсії студенти ознайомилися із організаційною структурою банківського відділення, продуктами та сервісами, які пропонують у касі,  зоні самообслуговування та зоні обслуговування клієнтів. Цікавою для студентів стала думка представника Креді Агріколь щодо професійних якостей та навичок, що необхідні для успішної кар’єри у банку.

Висловлюємо щиру вдячність працівникам банку та зокрема директору комерційного сектору Креді Агріколь Геращенко Михайлу Васильовичу і керівнику групи відділень Новікову Максиму Сергійовичу за екскурсію та їхній внесок в обізнаність студентів щодо банківської справи.

Кафедра фінансів та банківської справи ПУЕТ

http://puet.edu.ua/kafedry/finansiv-ta-bankivskoyi-spravy/

БІЛЬШЕ НОВИН