Eng

23

Правління Укркоопспілки в Києві працює на кооперацію та народ України!

Голосове повідомлення  голови правління Іллі Гороховського

Шановні Колеги – кооператори!

Сьогодні не час для слів, а час для дій, тож, дуже стисло означимо стан справ у нашій спільноті.  

  • Керівництво Укркоопспілки залишається і продовжує працювати в Києві. Здійснюємо координацію підприємств і організацій, відновлюємо ланцюги взаємодії там, де війна зруйнували будь-які процеси. Бомбосховища та свист ракет за 7 днів стали нашої буденністю.
  • В унісон із Президентом України у ці дні ми вели роботу із міжнародними кооперативними організаціями з метою сформувати позицію суспільства у різних країнах Європи щодо нашого вступу в Євросоюз. Зробили відповідні звернення і маємо потужну підтримку з боку наших колег. Вся міжнародна кооперативна спільнота підтримує нас, готова вести інформаційну роботу з громадською думкою та посадовими особами своїх країн, а згодом – брати безпосередню участь у відновленні нашої інфраструктури, яка зазнає ворожого удару.
  • По всій Україні споживча кооперація посилила до надзвичайного режиму виробництво хліба та докладає надзусилля аби на полицях магазинів були товари першої необхідності. В сотнях населених пунктів були перебої у роботі мережевих магазинів, тож кооперація мала передбачити і надати споживачеві все необхідне. Тож знаходили місцевих постачальників, нові формати закупки товарів і сировини для виробництва.
  • Організації, учбові установи споживчої кооперації приймають біженців у своїх приміщеннях. Шукають шляхи забезпечення їх найнеобхіднішим.
  • Тисячі чоловіків у ці дні прийшли до лав територіальної оброни і ми надали приміщення для їхніх потреб.
  • Підприємства, цехи готують обіди та доставляють на потреби тероборони.
  • Здійснюється збір коштів на потреби Захисників України. 

Перелічувати можна довго. Сьогодні найголовніше, що ми живі, мобілізовані, кожен максимально включений у процес боротьби із агресором. Споживча кооперація, весь український народ непереможні.

Слава Україні!

Правління Укркоопспілки

БІЛЬШЕ НОВИН