Eng
27

Правопросвітницький тренінг для учнів 10-го класу

17 травня 2024 року студентки-практикантки навчального юридичного центру «Правова СТУДіЯ» Полтавського університету економіки і торгівлі Єлизавета ВІСИЧ та Єлизавета ЛЕВЧЕНКО, провели правопросвітницький тренінг для учнів 10-го класу Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №27 Полтавської міської ради Полтавської області».

Під час зустрічі клініцистка – Єлизавета ЛЕВЧЕНКО, розповіла учням про права людини, а також детально пояснила школярам про екологічні права та обов’язки, санкції за порушення екологічної безпеки, ілюструвавши прикладами.  Єлизавета ВІСИЧ детально розповіла про екологічну безпеку та навела офіційну статистику збитків довкіллю від війни відповідно до даних Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України. Зокрема, клініцистки розповіли про актуальність сортування сміття, та запропонували учням написати правила поведінки в природному середовищі. Під час виконання практичного завдання, учнями було зазначено, що від стану навколишнього природного залежить здоров’я людей та майбутнє цілої планети.

Отже, клініцистки розповіли про актуальність дотримання екологічних прав та обов’язків та наголосили на важливості захисту навколишнього природного середовища. Учні виявляли актив та ініціативу у обговоренні даної теми.

1785
БІЛЬШЕ НОВИН