Eng
65

Презентація “Креативні індустрії. Як адаптуватись під нову реальність?”

Друзі, ми запрошуємо вас долучитися до відео презентації “Креативні індустрії. Як адаптуватись під нову реальність?”, яка відбудеться 8 липня о 16:00 онлайн, на сторінці Creative Spark Poltava у Facebook та нашому YouTube каналі.

 

У програмі презентації заплановані:

  • презентація відео-курсу “Креативне підприємництво”
  • презентація подкасту “Від мистецтва до індустрії”
  • кейси представників креативних індустрій

Долучившись до перегляду презентації ви матимете нагоду дізнатися про безкоштовні освітні можливості  з підприємництва для креативних індустрій від Полтавського університету економіки і торгівлі. Відео-курс “Креативне підприємництво” та подкаст “Від мистецтва до індустрії” допоможуть монетизувати власні креативні ідеї та трансформувати їх в дієвий бізнес.

Під часі презентації ви дізнаєтесь про досвід представників діючих креативних сфер. Вони розкажуть, які бізнес-навички допомагають монетизувати творчу діяльність і як заробляти у сфері креативних індустрій та не втрачати себе, як творчу одиницю. Також вони поділяться досвідом, як адаптувалися до нових умов та реагували на глобальні виклики, які почалися під час пандемії та глобалізувалися вторгненням російської армії на територію України.

Тож, долучайтеся до нас у соцмережах: https://www.facebook.com/creative.spark.poltava та https://www.instagram.com/creative_spark.pl/

Слухайте наші подкасти: Anchor, SoundCloud, Youtube, Google PodcastsApple Podcasts.

Слідкуйте за новинами і приєднуйтеся до перегляду  презентації.

Даний захід реалізується в рамках програми Creative Spark: Програма підтримки підприємництва у сфері освіти, яку реалізує Британська Рада. Локальними партнерами і організаторами є Полтавський університет економіки і торгівлі у партнерстві з ГО «Центр освіти дорослих Полтавщини», ГО “Ко-Імпакт”  та Університетом Порстсмуту (Велика Британія).

#MyCreativeSpark

БІЛЬШЕ НОВИН