Eng
145

Продовжуємо марафон презентацій Топ-спеціальностей для студентів закладів фахової передвищої освіти

На минулому тижні Полтавський університет економіки і торгівлі продовжив марафон презентацій Топ-спеціальностей для студентів закладів фахової передвищої освіти. До заходу вже вкотре долучились студенти Полтавської, Житомирської, Кіровоградської, Дніпропетровської, Миколаївської, Одеської, Сумської, Харківської, Херсонської, Черкаської, Чернігівської областей та інші.

04 грудня 2023 р. відбулася онлайн зустріч завідувачки кафедрою бухгалтерського обліку та аудиту  доцентки Алли Мільки та науково-педагогічних працівників кафедри зі студентами Новомосковського кооперативного коледжу економіки і права ім. С.В. Литвиненка. Під час зустрічі презентовано освітню програму “Облік і аудит” де було розкрито переваги, особливості та унікальність даної освітньої програми. Студенти взяли участь у інтелектуальній грі «Smart-Бухгалтерія», модератором якої був  доцент Микола Любимов . Хочемо відзначити жваву та активну участь студентів коледжу під час проведення інтелектуальної гри. 

07 грудня 2023 року викладачі кафедри менеджменту та студенти фахової передвищої освіти взяли участь у вебінарі «Онлайн кава з кафедрою менеджменту ПУЕТ».

Завідувачка кафедрою, професорка Людмила Шимановська-Діанич розповіла про те, чому менеджмент forever, або як менеджмент їсть АІ на сніданок.

Викладачі кафедри Оксана Лозова та Наталія Кужель проаналізували перелік професій, які можуть частково трансформуватись або зникнути через впровадження штучного інтелекту та автоматизацію багатьох виробничих процесів. У підсумку зазначили, що менеджмент – це професія, яка потребує глибокого розуміння персоналу та інших стейкхолдерів, креативного підходу, живого спілкування, тому поглинути дану професію АІ не зможе у найближчій перспективі.

За чашкою кави студенти мали можливість не лише отримати корисну інформацію, але і проаналізували наявність у себе найбільш потрібних навичок на найближчі роки та визначили власний рівень резильєнтності.

Розвиток soft-skills, hard-skills та конкурентних переваг на ринку праці можна отримати під час здобуття освіти за спеціальністю 073 «Менеджмент», яка і була презентована в кінці зустрічі за освітніми програмами «Менеджмент» та «Бізнес адміністрування» ступеня бакалавр, а також за освітніми програмами «Менеджмент і адміністрування», «Бізнес адміністрування» та «Логістичний менеджмент» ступеня магістр.

08 грудня 2023 року відбулася захоплююча онлайн-зустріч студентів фахової передвищої освіти з представниками кафедри комп’ютерних наук та інформаційних технологій ПУЕТ! На цьому заході студенти закладів ФПО мали можливість дізнатися більше про освітню програму «Комп’ютерні науки» в ПУЕТ. Завідувачка кафедрою, доцентка Олена Ольховська  презентувала цікаві деталі та перспективи цієї програми, розкрили всі нюанси навчання та можливості, які вона надає. Було дуже цікаво та пізнавально.

Модерувала зустрічі директор Навчально-наукового інституту заочно-дистанційного навчання Віталіна Шимановська, яка мотивувала учасників до продовження навчання в університеті  та розповідала про організацію освітнього процесу в ПУЕТ за дистанційними технологіями.

Готуємось до нових цікавих зустрічей.

Віримо в перемогу!

БІЛЬШЕ НОВИН