Eng

29

Продовжуємо роботу Університету третього віку ПУЕТ

Сьогодні вся країна перетворилася у величезну волонтерську спільноту. Ми налаштовані  на  перемогу України  у народній війні та захисті своєї, Богом даної землі,  щоденної праці, майбутнього дітей, простого права кожної людини  –  жити.

Крім обов’язку  допомагати військовим, тер обороні, переселенцям у складний   для країни час  випробувань  російським агресором,  продовжуємо свій фронт на освітній та соціальній ниві. Підтримка людей поважного віку не припинялася  нами жодного дня з початку воєнних дій. І сьогодні продовжуємо волонтерську роботу  в Університеті третього віку.

Інформуємо та проводимо лекції на актуальні теми  для наших поважних слухачів, які стали невіддільною складовою ПУЕТівської родини

26.03.22 зі словами підтримки та подяки за непереможний дух, який тримає нас в єдності звернувся ректор Олексій Олексійович Нестуля.  Він проінформував про роботу  з переселенцями, подякував:  кураторів,  викладачів, слухачів, усіх,  хто долучається до волонтерства від плетіння маскувальних сіток до в’язання шкарпеток, випікання пиріжків, готування харчів  чи просто маральної підтримки.

Викликала зацікавленість лекція Вікторії Іванівни Тереховської про «ефект свідка», її  висновки, що не можна залишатися байдужими, коли  по відношенню до будь якої  людини  чиниться насильство.  У «Творчій лабораторії «Креативна пані» Світлана Олексіївна Шара запропонувала цікавий матеріал про Тараса Григоровича Шевченка титана величі нашого українського духу. Народ, який ввібрав цей дух з молоком матері перемогти не можливо. Все буде Україна! Наближаємо перемогу усі разом, кожен на своєму посту.

68
БІЛЬШЕ НОВИН