Eng
42

Продовжуємо співпрацю зі стейкхолдерами-роботодавцями в рамках реалізації концепції практико-орієнтованого навчання

02.11.2021 р. доцентом кафедри фінансів та банківської справи А. Соколовою було проведено чергове виїзне практичне заняття для студентів 1 курсу початкового рівня (молодший бакалавр) та першого (бакалавського) рівня вищої освіти спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування в рамках дисципліни «Вступ до фаху». Заняття такого формату проводяться з метою опанування студентами практичних навичок з обраної професії та підвищують зацікавленість у здобутті кваліфікації через усвідомлення її актуальності.

Студенти відвідали лідера ринку медичного страхування в Україні за підсумками І-го півріччя 2021 року (за рейтингом видання «Insurance TOP») – СК «Провідна».

Під час заняття здобувачів було ознайомлено з різними видами страхування на прикладі практичних ситуацій: туристичним, страхуванням цивільної відповідальності власників транспортних засобів, медичним, КАСКО та ін. Особливу зацікавленість викликали нові страхові продукти компанії, зокрема «СТОП.Коронавірус».

Дякуємо за пізнавальну екскурсію директорці полтавської філії СК «Провідна» Бездудній Ларисі Григорівні, яка розповіла про розвиток та сучасний стан страхової галузі в Україні, її сутність та актуальність. Тепер студенти планують повернутися до страхової компанії для проходження виробничої практики та на он-лайн курсу «Курс страхового агента».

Дякуємо за плідну співпрацю та з нетерпінням чекаємо на нові зустрічі!

1739
БІЛЬШЕ НОВИН