Eng
35

Продовжуємо удосконалювати процес підготовки магістрів освітньої програми «Педагогіка вищої школи»: лідерство і дидактика в дії

11-12 грудня 2021 року гарант магістерської освітньої програми «Педагогіка вищої школи» (спеціальність 011 «Освітні, педагогічні науки»), професор кафедри педагогіки та суспільних наук, д. пед.н., доцент Нестуля С.І., член проєктної групи, доцент кафедри педагогіки та суспільних наук, д.пед.н. Кононец Н.В. взяли участь у IV міжнародній науково-практичній конференції «Recent Scientific Investigation» (Oslo, Norway).

Світлана Нестуля виступила з доповіддю «EDUCATIONAL AND SOCIAL PROJECT “UNIVERSITY OF THE THIRD AGE” AS A LEADERSHIP COMPETENCE FORMATION PLATFORM FOR FUTURE TEACHERS», у якій підкреслила, що участь магістрантів освітньої програми «Педагогіка вищої школи» на волонтерських засадах у реалізації навчальної програми Університету третього віку забезпечує можливість спробувати власні сили, проявити лідерські навички під час тренінгів, які вони проводять зі слухачами Університету. Також це можливості для кожного магістранта розробити та впровадити власний проєкт.

Наталія Кононец у своїй доповіді «RESOURCE-BASED LEARNING IN HIGHER SCHOOL WITHIN THE CONTINUOUS EDUCATION» наголосила, що ресурсно-орієнтоване навчання (RBL) слід розглядати як педагогічну інновацію у контексті концепції неперервної освіти, оскільки необхідність переходу до неперервної освіти є причиною впровадження RBL у навчальний процес закладів вищої освіти. RBL розглядається як перспективний напрям у розвитку неперервної освіти, який забезпечує розвиток особистості, освітніх процесів (освітніх програм) і закладів освіти.

БІЛЬШЕ НОВИН