Eng

51

Продовжуємо заняття в УТВ

Щоразу переконуємось у важливості підтримки один одного і людей поважного віку.  Занять в УТВ не припиняли  жодного разу  з початку війни, оскільки розуміємо, що  маємо відповідальність і об’єднуємо  людей не лише для  навчання впродовж життя, але й для розуміння, що в спілкуванні та єдності наша сила.

 16.04.22 слухачам  УТВ в курсі «Краєзнавчі студії Полтавщини» була запропонована  тема  «Пам’ять культури: духовна спадкоємність українства», викладач к.ф.н., доцент кафедри педагогіки та суспільних наук ПУЕТ Віта Василівна Сарапин.  З величезним захопленням, проникливо та натхненно лектор  ділилася  ідеєю та атмосферою  глибини та змістовності української культури від найдавніших часів, періоду хрещення Київської Русі,  козацтва та сьогодення.

  Викладач розповідала людям поважного віку  про навчання та виховання з часів Ярослава Мудрого, першодруки Івана Федорова: Острозької Біблії, Азбуки, Букваря, розбудови освітніх закладів, досягнення Острозької Академії. Слухачі дізнавалися про українця улюбленого лектора М.Коперника – Юрія Дрогобича Котермака, який згодом став ректором одного із перших закладів вищої освіти в Європі – Болонського університету.  Українська культура багата й багатогранна самобутня  та унікальна і жодного права привласнювати собі її надбання, як вкрадену Вишгородську ікону, перейменовану у Володимирську, росіяни не мають права.

Любов до української культури знайшла продовження у наступному практичному занятті «Справжня леді», яке провели к.т.н., доцент кафедри  готельно-ресторанної та курортної справи Наталія Володимирівна Рогова разом з магістранткою Марією Чемеренковою, навчаючи наших слухачів виготовленню пасхальних кошиків. Слухачі раділи, як діти, демонстрували поробки попередніх років, які робили на заняттях в УТВ та мріяли про закінчення  війни і зустрічі на навчальних заняттях оф-лайн в аудиторіях ПУЕТ.  Продовжуємо навчання.

БІЛЬШЕ НОВИН