Eng
39

Просимо підтримати петицію: Надати звання “Герой України” посмертно Олександру Візнюку

Шановні колеги,

Звертаємося до вас з проханням вшанувати пам’ять головного бухгалтера Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, Олександра Михайловича Візнюка, та приєднатися до петиції про присвоєння йому звання “Герой України” посмертно.

Олександр Михайлович, молодший сержант 2-го взводу реактивної артилерійської батареї 72-ї ОМБр ім. Чорних Запорожців, віддав своє життя захищаючи Батьківщину. Він виявив надзвичайну відданість та мужність, вступивши до лав Збройних Сил України, де проходив службу як строковик та військовослужбовець за мобілізацією.

З 26 лютого 2022 року Олександр брав участь у захисті Київщини та виконував бойові завдання на Донеччині. Його людяність, сміливість та глибоке патріотичне переконання робили його прикладом для наслідування. Він завжди залишався вірним собі та своїм переконанням, втілюючи в життя кращі засади національної гідності.

Закликаємо всіх, хто цінує самовідданість та патріотизм, долучитися до цієї петиції та вшанувати пам’ять Олександра Михайловича Візнюка, який залишив невимовний внесок у захист незалежності та цілісності України.

Долучитися до петиції можна за посиланням: https://petition.president.gov.ua/petition/224700

Дякуємо за вашу увагу та підтримку!

З повагою,
Колектив Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського

60
БІЛЬШЕ НОВИН