Eng

19

Привітання Правління Всеукраїнської центральної спілки споживчих товариств і ЦК Профспілки працівників споживчої кооперації України із Воскресінням Христовим!

Членам споживчих товариств,

працівникам кооперативних організацій

і підприємств, ветеранам споживчої

кооперації України

Шановні кооператори, дорогі друзі!

Правління Всеукраїнської центральної спілки споживчих товариств і Центральний комітет Профспілки працівників споживчої кооперації України  сердечно вітають Вас із світлим святом  Воскресіння Христового!

Від часів Другої світової війни українці ще ніколи не зустрічали цей день за умов страшної за своєю жорстокістю війни, яку рівно два місяці тому розв’язала проти нашої країни росія. І ця реальність так дисонує із християнськими цінностями гуманності, людяності, добра.

Важкі часи об’єднали українців і на спільну боротьбу проти ворога, і у спільній молитві. Ми просимо у Бога захисту, нашої перемоги і миру. Сьогодні український народ несе свій важкий хрест. А приклад Ісуса Христа, який був розіп’ятий за людські гріхи, але Воскрес і відкрив людям шлях до Бога,  посилює нашу віру у справедливість і панування добра.

Віримо, що Бог почує наші щирі молитви і захистить українських воїнів, які так віддано і героїчно боронять рідну землю від російського агресора, усіх жителів нашої країни від втрат і трагедій, які несе війна, що світло перемоги осяє нашу зранену землю.

Нехай цей освячений віками благословенний день, наповнить радістю і добром наші серця, принесе любов і світло у родини, обдарує Божою ласкою та прихильністю щасливої людської долі.

Щиро бажаємо миру у нашому спільному домі, злагоди та щастя у родинах. Хай Господь благословить наші добрі помисли, справи і вчинки на благо України!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Ілля ГОРОХОВСЬКИЙ Володимир ЛЕВИЦЬКИЙ
Голова Правління Укркоопспілки Голова ЦК Профспілки працівників споживчої кооперації України
65
БІЛЬШЕ НОВИН