Eng
55

ПУЕТ допомагає здобувати міжнародний професійний досвід не тільки студентам, та й випускникам

А Ви знали, що Полтавський університет економіки і торгівлі допомагає здобувати міжнародний професійний досвід не тільки студентам, а й випускникам Університету?

У 2019 році Рей Наталія ще у статусі студентки ПУЕТ здобувала практичний досвід на позиції кухаря в мережі готелів «Papillon Hotels Resorts & Spa» (Турецька Республіка). Із бажанням знову поїхати за кордон за новими знайомствами, які можуть надихнути на нові звершення, культурним обміном, з метою покращити свої професійні навички та відвідати нову країну, Наталія вкотре  звернулась до Міжнародного науково-освітнього центру, одним із напрямків діяльності якого є організація міжнародних професійних стажувань.

Так, 25 серпня 2021 року Наталія вирушила до Болгарії вдосконалювати свої знання з харчових технологій в готельному комплексі «Pirin Golf & Country Club» (м. Разлог). Дякуємо їй, що поділилася з нами своїми робочими моментами. Бажаємо успіхів у професійному майбутньому!

Пам’ятайте, якщо ви хочете бути успішним – потрібно вчитися все життя. ПУЕТ завжди відкритий для випускників та готовий йти до мрії разом з вами. Dream big!

1740
БІЛЬШЕ НОВИН