Eng

38

ПУЕТ приймав лідерів учнівського самоврядування шкіл м. Полтава

1 листопада 2019 року Полтавський університет економіки і торгівлі у своїх стінах приймав лідерів учнівського самоврядування шкіл м. Полтава. Так, близько 60 школярів завітало до ПУЕТ. Зустріч розпочался зі знайомства з дистанційною платформою Moodle та інструктажу з навчання в дистанційному курсі «ЛІдери учнівського самоврядування».

Після чого з учнями провели заняття з основ проектного менеджменту. Школярі вчилися створювати власні проекти: генерували ідеї, формулювали мету, завдання й результати проектних ініціатив, а також ознайомилися з успішними освітніми та студентськими проектами, які реалізовує Полтавський університет економіки і торгівлі. Заняття проходили в інтерактивній формі. У подальшому ці знання допоможуть їм під час написання шкільних проектів на конкурс проектів учнівського самоврядування закладів освіти м. Полтава, що організовує Управління освіти Полтавської міської ради.

21–22 жовтня на базі Полтавського університету економіки і торгівлі в рамках проекту «Центр освіти дорослих – середовище особистісного та професійного розвитку», що виконує ГО «Центр освіти дорослих Полтавщини» за підтримки DVV International, відбулося навчання директорів і працівників закладів освіти із проектного менеджменту.

24
БІЛЬШЕ НОВИН