Eng
287

ПУЕТ та ПАНО створюють середовище для розвитку лідерського потенціалу учнівської молоді в Полтавському регіоні

05.12.23 в день Волонтера учасники Кременчуцької локації Полтавської обласної школи лідерів учнівського самоврядування (ПОШЛУС) зібралися на заняття  в першій сесії інтерактивних занять оф-лайн.

07.12.23  заняття ПОШЛУС проходили  з учнівською молоддю Лубенської локації. Під час занять учасники ПОШЛУС знайомились з представниками органів учнівського самоврядування різних шкіл, розвивали комунікативні навички у  цікавій вправі: «ТИ  ЯК?»,  вчилися працювати в  командах, визначали складові потенціалу лідера, досліджували особистісний лідерський потенціал, дискутували: «Кожен може бути лідером?» чи «Не кожен може бути лідером?» Знайомились з рявнями лідерства.  Підсумовували, що не кожен може стати організаційним лідером, але кожен має бути лідером свого особистого життя, навчитися брати відповідальність за свою долю, формувати навички постійного саморозвитку та вдосконалення, розвивати критичне мислення та креативність.

Під кінець заняття на Лубенській  локації  лунала повітряна тривога, але,  навіть,  вона  не завадила активній взаємодії та результативній комунікації.  Завершували заняття,  підводили підсумки, отримували відзнаки за активну участь  вже  в укритті.

Ми записали думку школярів про результати занять:

Давид Турасен «Я прийшов на це заняття, щоб отримати нові знання, дізнатися про лідерство, щось глибше, нові фактори, які допоможуть мені в житті, вдосконалити свій лідерський потенціал, стати кращим. Дуже дякую пані Світлані, яка надихнула мене продовжувати розвиватися та досягати своїх цілей».

Кавунник Єгор:  «Я записався до цієї школи, бо в мене є мрія. Я хочу стати мером  нашого чудового міста Кременчук. Я чесно і щиро хочу його покращити, щоб воно стало ще кращим, ніж зараз, містом, в якому мені хотілося би жити. Дуже дякую всім організаторам цього заходу, а особливо нашому наставнику – пані Світлані».

Головань Анна:  Гімназія ім. В. Малика Лубенської міської ради, 10 клас.

«Це був дуже незвичний для мене захід, я на такому вперше та, чесно кажучи, почувалася скуто лише на початку заняття. Далі, завдяки цікавим груповим вправам та завданням вийшло розслабитися та почати говорити свої думки.

Насправді,  захід дуже повчальний та несе в собі неабиякий сенс. Для себе я зрозуміла, що потрібно діяти, розвиватися, самовдосконалюватися, пробувати щось абсолютно нове для себе і не боятися труднощів, бо все можна побороти, якщо цього захотіти! 

Ми познайомилися з лідерами нашого міста, і, сподіваюсь, надалі будемо комунікувати, бо всі ми – люди, що хочемо досягти вершин в абсолютно різних галузях. Ми дуже різні, але такі схожі) 

Щиро дякую за можливість сьогодні спробувати щось нове для себе та відкрити здібності, які раніше не помічала. Дуже б хотілося, щоб такі заходи проводилися частіше; певна, що з кожним разом, ми всі ставатимемо більш розкуті та відкриті до нових знайомств»

Вдячність Полтавській Академії неперервної освіти їм. Остроградського, Департаменту  освіти м. Кременчука, особисто Ігорю Вікторовичу Процько, Керівництву Кременчуцького ліцею номер5 їм. Т. Г. Шевченка, Лубенській гімназії номер 1 за командну взаємодію у створенні середовища для розвитку лідерського потенціалу учнівської молоді Полтавського регіону.

Низький уклін українським  воїнам, які боронять нашу землю і Світ.

Дякуємо #ЗСУ! Слава #ЗСУ!  

Віримо в Перемогу України!

Донатимо!

БІЛЬШЕ НОВИН