Eng

44

Пункт надання гуманітарної допомоги при ПУЕТ

<>

<>

Від початку агресії російської федерації проти України колектив університету відгукнувся на потреби населення, яке перебувало у зоні активних бойових дій. Волонтери з числа співробітників і студентів формували гуманітарні вантажі до міст і містечок Донбасу,  Харківської і Сумської областей.

         А тих, хто був вимушений покинути їх, зустрічали в  Полтаві, селили у своїх помешканнях чи гуртожитках університету. Значна частина вимушених переселенців уже тривалий час перебуває під нашою опікою. Забезпечуємо їх усим необхідним –  хто чим може. Аби усистемити надання допомоги переселенцям, максимально врахувати їх потреби  (від ліків до одягу) і скоротити час на їх задоволення в спорткомплексі університету «Олімп» було вирішено відкрити пункт надання гуманітарної підтримки.

         Забезпечують його роботу співробітники кафедри фізичного виховання та спортклубу ПУЕТ, волонтери з числа студентів. Очолюють цю роботу Наталія Симоненко та Оксана Нестеренко. Пункт працює з 8.00 до 17.00 і весь час у ньому людно. Адже за допомогою звертаються не лише мешканці гуртожитків, а й переселенці, які проживають на квартирах, школах, садочках біля університету. При чому різних вікових категорій, з різними запитами. З різним емоційним та психологічним станом. «І кожному намагаємося допомогти, кожного підтримати. Так що виконуємо ще й функцію соціальних  психологів», – говорить Наталія Симоненко. «Дякую всім, хто допомагає нам, – продовжує вона, – А особливо «Полтавському батальйону небайдужих» на чолі з владикою  Федором та його представниці на пункті екоактивістці, волонтерці Ірині Коноз. Без їх підтримки ми не змогли б розгорнути таку системну роботу».

БІЛЬШЕ НОВИН