Eng

22

Пиріжковий батальйон ПУЕТ

<>

<>

Так з гумором бійці загонів територіальної оборони Полтави назвали групу волонтерів нашого університету, які в його кондитерському цеху навчально-виробничого комбінату організували випічку смачних пиріжків: з капустою, картоплею, м’ясом, яблуками, маком – на будь-який смак.

Ініціювала створення цього  «підрозділу» університету докторка економічних наук, професорка, завідувачка кафедрою управління персоналом та економіка праці Тетяна Костишина з донькою Анною. До нього спочатку приєдналися кафедрали Лариса Степанова та Тетяна Тетко, згодом – в.о. директора МІПК Світлана Сорока, очільниця відділення Національної служби посередництва і примирення в Полтавській області Оксана  Атаманюк. А наставником волонтерів стала професійний технолог, кондитер, пекар Зінаїда Кононенко. Функції водія-експедитора взяв на себе Ігор Костишин.

Так що кожного ранку в кондитерському цеху було тепло – не лише від печей, а й бажання волонтерів порадувати бійців територіальної оборони, ЗСУ, поранених, які проходили реабілітацію у медичних закладах Харкова, чергових на блокпостах, переселенців. Адже так приємно було чути від них слова вдячності за їх запашну підтримку й риторичне : «Пиріжковий батальйон – діє!»

БІЛЬШЕ НОВИН