Eng
64

Результати проекту CREATIVE SPARK – ENGLISH CLUB 2020-2021 у Полтавському університеті економіки і торгівлі

З листопада 2020 року ПУЕТ реалізує проект CREATIVE SPARK – ENGLISH CLUB – це програма вивчення англійської мови для студентів, які беруть участь у програмі Creative Spark: програма підтримки підприємництва у системі освіти.  

Нагадаємо, що Полтавський університет економіки і торгівлі один з двох університетів України, які було обрано для проведення CREATIVE SPARK – ENGLISH CLUB  у 2020-2021 році. Викладачка клубу англійської мови – Валентина Іщенко, попередньо пройшла відбір та навчання від Британської Ради.

Так  протягом 5 місяців група студентів різних спеціальностей («Менеджмент», «Маркетинг», «Міжнародні економічні відносини», «Філологія», «Харчові технології та інженерія») працювали за програмою, розробленою на замовлення Британською Радою. Програма включала 4 модуля (40 занять), які фокусувалися на мовленнєвих навичках, а саме говоріння, читання, письма; професійних навичках; навичках пошуку роботи, карєрному зростанню та навичках підприємництва. Під час занять використовувалися різні форми роботи: індивідуальна, парна, групова робота, та робота у малих групах..

9 квітня відбулося фінальне засідання клубу англійської мови Creative Spark на якому студенти презентували власні проекти англійською мовою. Серед гостей заходу – менеджерка освітніх проектів Британської Ради в Україні Юлія Соболь.

Студенти вдало презентувати власні креативні ідеї англійською. Серед яких – бізнес-ідеї перекладацьких агенцій та мовних шкіл, додатків з вивчення мов та ігрових додатків, різноманітних ресторанних об’єктів, туристичних послуг та зон відпочинку, он-лайн магазинів. Під час презентації студенти розглядали питання підприємництва, проектного менеджменту, тайм-менеджменту. Всі студенти, хто презентував фінальний проект отримають сертифікат, що засвідчує навчання за програмою.

Під час заходу менеджер проекту Creative Spark Poltava Олександр Устьян презентував можливості конкурсу Big Idea Challenge 2021 серед студентів, запросив до участі у конкурсі та програмі менторської підтримки Creative Spark Poltava. Участь в наступних заходах дозволить перетворити креативні ідеї на бізнес-проекти. 

Переглянути запис заходу.

Полтавський університет економіки і торгівлі висловлює вдячність за Британській Раді в Україні за підтримку ініціативи.
БІЛЬШЕ НОВИН