Eng

36

Результати роботи секції «Лідерство та особистісний розвиток»

Участь ННІЛ в XLV Міжнародній наукові студентській конференції  «Актуальні питання розвитку науки та забезпечення якості освіти у ХХІ столітті» 13-14 квітня 2022 року представлена  13 науковими доповідями студентів.

  Проведені студентами дослідження та доповіді   підготовлені за наставництва науково-педагогічних працівників: директора ННІЛ, доцента С.І. Нестулі, к.і.н, доцента С.Ж. Верезомської, к.ф.н. старшого викладача К.С. Пивоварської, к.е.н., доцента Л.В. Рудич. Всі доповіді були цікавими та змістовними, студенти не лише проявляли себе, як оратори, але й продемонстрували дослідницький підхід та практичну значущість тем, якими поділилися на секції зі своїми колегами-студентами, задаючи  приклад лідерства.

Всі студенти, присутні на засіданні секції (23), мали можливість взяти участь у голосуванні та визначати доповіді, які їм найбільше сподобались. Рейтингову шкалу для голосування  в  телеграм-каналі розробила секретар секції  студентка гр. ЕМС-11, членкиня Школи лідерів ПУЕТ Катерина Федоренко. 

За результатами  голосування були відзначені наступні доповіді ІІІ місце  Є.В.Галенко, ГРС м-11  «Рефреймінг – мистецтво бути щасливим», В.В. Гаріфуліна, МЕН БА б-21 « Управління емоціями в кризових умовах»;  ІІ місце А.В. Федоряк МІМ б-11 «Вихід із зони комфорту – шлях до успіху»,  К.А. Федоренко «Риторика, як спосіб вербального лідерства»; І місце Д.В. Гіболенко ЕМС б-11 «Основи та методи тайм-менеджменту».

Тези студентських доповідей будуть опубліковані у збірнику наукових тез за підсумками XLV міжнародної наукової студентської конференції.