Eng

28

Розширюємо співпрацю з Полтавською обласною Малою академією наук учнівської молоді

Полтавський університет економіки і торгівлі – потужне середовище для професійного, особистісного та компетентнісного зростання кожного!

Університет завжди відкритий до поширення інноваційного й методичного досвіду, забезпечення інтелектуального розвитку молодих громадян, реалізації здібностей обдарованої учнівської молоді, підготовки їх до активної наукової діяльності та сприяння самовизначенню в майбутній професії.

З цією метою 22 листопада 2021 року ректор Полтавського університету економіки і торгівлі Олексій Нестуля та директорка Комунального закладу Полтавської обласної ради «Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді» Тамара Лахач підписали угоду про співпрацю. Сторони домовляються спільно діяти у вирішенні завдань і проблем науково-дослідницької, навчально-методичної діяльності та виховної роботи з учнями, педагогічними, науково-педагогічними працівниками, обміну досвідом в означеній сфері, впровадженні інноваційних технологій навчання й виховання в процесі освітньої діяльності та позашкільної роботи.

Угода передбачає проведення спільних заходів, обмін науковою інформацією, навчальними та методичними матеріалами, підготовку навчальних матеріалів та інших наукових і методичних видань, участь у спільних освітніх, наукових, методичних заходах і профорієнтаційних проектах.

Навчання протягом усього життя – це постійний процес, що починається з народження та забезпечує навчальні можливості кожного, хто прагне власного розвитку без вікових обмежень.

БІЛЬШЕ НОВИН