Eng

38

Школа Лідер ПУЕТ створює середовище розвитку компетентностей

Ефективна комунікація – компетентність, яка є сьогодні вкрай важливою для досягнення результату, як в професійній сфері, так і у сфері суспільної взаємодіі.

Цю тему обрали першою серед затребуваних проблематик на попередньому занятті усі учасники Школи лідер ПУЕТ.

29.09.21 відбувся міні-тренінг (3 год.) для першокурсників та членів студентської ради ПУЕТ.

Студенти – активні комунікатори, вчилися бути толерантними до різних точок зору, краще розуміти  себе і оточуючих.

Мы поцікавилися, що їм найбільше сподобалось на тренінгу, і ось, що вони відповіли :

“Вчора в Школі  лідера ми дізнавалися  про особливості сприйняття інформації залежно від типу особистості. Визначили хто з нас аудіал/візуал/кінестетик/дигітал. Склали розповідь про  тренінг для кожного типу сприйняття. Заняття пройшло легко, позитивно, інформативно.

Осбисто я, вважаю цю тему дуже доречною. Було цікаво дізнатися,  що я візуал. Народ, це надзвичайно круто! Тепер,  я можу краще зрозуміти як по різному кожна людина сприймає однакову інформацію. До речі,  нам дали домашнє завдання “Спробувати прожити день, як один із типів сприйняття, що не властивий нам” Я вже спробувала. Сьогодні я кінестетик. Сподіваюся ваш день буде сповнений комфорту і атмосфери збалансованості».”-говорить наша прекрасна комунікатор Анастасія Федоряк.

Створюємо середовище для розвитку лідерського потенціалу, формування м’яких навичок.

Тож якщо у вас є бажання щось змінювати, то зміни найкраще розпочинати з себе. Приходьте, і ви не пошкодуєте. У нас реально класно!

Інформацію підготувала відповідальна комунікативної групи Школи Лідер ПУЕТ Катерина Федоренко

БІЛЬШЕ НОВИН