Eng
72

Школа лідерів учнівського самоврядування Полтавської області

Наша молодь – агенти змін! Саме вони – незаангажовані, амбітні, цілеспрямовані, інтелектуальні, креативні, комунікативні, кооперативні, критично мислячі, ризикові та рішучі.  У них ми віримо! За ними – майбутнє!

01червня 2018 року  стартував проект «Школа лідерів учнівського самоврядування Полтавської області». Школярі взяли участь у квестах, руханці, командоутворенні, познайомилися із платформою Moodle, пройшли інструктаж із дистанційного навчання, потренувалися логінитися в дистанційному курсі «Лідери шкільного самоврядування» та взяли участь у тренінгах на 7-ми локаціях  «Мій лідерський потенціал», «Мистецтво публічного виступу лідера», «Я – концепція», «Креативний активізм лідера», «Розвиток підприємницьких навичок юних лідерів», «Стресостійкість лідера», «Мовні динозаври». Для  шкільних викладачів, які координують роботу учнівського самоврядування в районах був проведений тренінг «Педагогічне лідерство. Нові підходи до освітнього процесу». Його майстерно провів перший в Україні студентський омбудсмен В. В. Карманенко.

Проект «Школа лідерів учнівського самоврядування Полтавської області»

започаткований спільно Полтавським обласним інститутом післядипломної освіти імені М. Остроградського (ректор В. В. Зелюк)  та Вищий навчальний заклад Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі»  ректор О. О. Нестуля).  Від Полтавської обласної державної адміністрації відкриття проекту привітали заступник голови обласної адміністрації О.Є. Пругло  та директор департаменту освіти і науки О. В. Харченко, а також  волонтер Корпусу Миру  США  в Україні за програмою «Молодіжний розвиток» Джейкоб Джеймс Даузер.

ПУЕТ завжди лідирує в багатьох починаннях, саме тому, що його керівник  –непересічна та неординарна особистість, людина з інноваційним мисленням.  Олексій Олексійович  – один з авторів курсу «Основи лідерства», який уже 12 років викладається для студентів університету. Сьогодні до роботи з курсом долучилися учні – лідери шкільного самоврядування  шкіл Полтавської області. Слухачі школи будуть мати доступ до опрацювання «Основ лідерства» в дистанційному режимі та візьмуть участь у  тренінгах  із формування вмінь  і навичок лідерської поведінки. Підготовка спільного проекту стане ще одним новим досвідом для учнівських лідерів самоврядування. Організаторами та координаторами проекту  «Школа лідерів учнівського самоврядування»  є методист центру методики та методології формування цінностей Полтавським обласним інститутом післядипломної освіти – А. М. Романенко та директор навчально-наукового інституту лідерства ПУЕТ С. І. Нестуля.

Успіхів, натхнення, нових знань, навичок, вражень та лідерської поведінки майбутнім агентам змін! Приєднуйтесь! «Разом до вершин професійної досконалості та життєвого успіху кожного!». DREAM  BIG!