Eng

53

Школа лідерів учнівського самоврядування працює на повну силу

Полтавська обласна школа лідерів учнівського самоврядування – це унікальний освітній проект, який дозволяє опановувати авторські методики розвитку лідерських якостей, брати участь у тренінгових заняттях, виконувати спільні проекти. До проекту долучилися лідери шкільного самоврядування шкіл Полтавської області. Слухачі школи опановують лідерство, працюючи з дистанційним курсом «Основи лідерства», та беруть участь у тренінгах  із формування вмінь  і навичок лідерської поведінки.

25 лютого 2019 року на базі ПУЕТ стартував черговий етап тренінгової програми для слухачів школи. Учнівські лідери з м. Полтава, Полтавського, Новосанжарського та Решетилівського районів навчалися ефективно комунікувати та створювати спільні проекти.  Світлана Нестуля (директор науково-навчального Інституту лідерства),  Аліна Ткаченко (декан факультету товарознавства, торгівлі та маркетингу) провели тренінги: «Ефективна комунікація в лідерстві», «Основи проектного менеджменту».

26 лютого 2019 року тренери Інна Пахомова та Леся Рудич завітали до Кременчуцького ліцею №4, де провели тренінгові заняття «Ефективна комунікація в лідерстві», «Основи проектного менеджменту» для учнівських лідерів м. Кременчук, м. Горішні Плавні.  

Тренери-модератори забезпечують комплексний педагогічний підхід до виявлення, формування та подальшого розвитку лідерських якостей учнівської молоді з урахуванням вікових і психологічних особливостей шкільної молоді.

Бажаємо учасникам успішного освоєння тренінгового курсу й реалізації життєвих, освітніх та професійних планів!

Тренінговий тур команди ПУЕТ Полтавщиною триває!

68
БІЛЬШЕ НОВИН