Eng

23

Солідарність закордонних партнерів університету з народом України!

5 березня ми вже друкували лист від Університету Кіпру, в якому висловлювалась глибока підтримка героїчної боротьби українського народу проти агресії Росії. Щойно ми отримали ще один лист від наших партнерів, в якому анонсуються конкретні кроки Університету Кіпру на підтримку студентів українських ЗВО.   

Шановні партнери,

Від імені ректора Університету Кіпру ми хочемо повідомити вам про рішення Університету Кіпру запропонувати 10 стипендій українським студентам-біженцям на знак підтримки та солідарності з українським народом.

У додатку оголошення, яке було оприлюднено у пресі.

Залишаюсь у Вашому розпорядженні для всього, що Вам може знадобитися.

З найкращими побажаннями,

Панайота Хараламбус Мацука

Міжнародний офіс рекрутингу

Сектор міжнародного рекрутингу та просування

Служба міжнародних відносин

Університет Кіпру

Прес-реліз

Університет КіпруОфіс комунікації та зв’язків з громадськістю, Cектор просування та розвиткуТел. 22894304 Email: prinfo@ucy.ac.cy Website: www.ucy.ac.cy/pr

16 березня 2022 року

Університет Кіпру: 10 стипендій для українських студентів-біженців

На знак підтримки та солідарності з українськими студентами-біженцями Університет Кіпру оголошує про присудження 10 стипендій для студентів, навчання яких було насильно зірвано російським вторгненням в Україну.

Визнаючи кричуще порушення їх прав, примус до полишення  батьківщини, руйнування комунальних будівель та приміщень університету, Рада Університету Кіпру 14 березня 2022 р. затвердила рекомендацію Ради ректора щодо надання 5 стипендій для навчання на бакалавраті та 5 стипендій для навчання в аспірантурі, а також стипендій для відвідування курсів грецької мови у Школі сучасної грецької мови. Кожна стипендія покриває як плату за навчання, так і щомісячні витрати на проживання.

Наші думки з народом України, з українською університетською спільнотою, з Маріупольським державним гуманітарним університетом, Харківським національним університетом імені В. Н. Каразіна, Одеським національним економічним університетом та Чернівецьким національним університетом  імені Юрія Федьковича, з університетами, з якими Університет Кіпру налагодив співпрацю, а також з усіма українськими університетами і народом України.

Ця акція спрямована на підтримку українських студентів, які були змушені залишити свої домівки та перервати їхні майбутні плани. У цей період невизначеності 10 стипендій дозволять стипендіатам продовжувати мріяти про їх майбутнє та майбутнє їх країни в безпечному середовищі.

Університетська спільнота зустріне їх з любов’ю та підтримкою в цій нелегкій і несправедливій ситуації.

Інформація:

·        щодо навчання на бакалавраті звертатися  на електронну пошту aasw@ucy.ac.cy, тел. 0035722894021

щодо навчання в аспірантурі звертатися на електронну пошту fgs@ucy.ac.cy, тел. 0035722894044Дякуємо за підтримку колективу університету та народу України!

БІЛЬШЕ НОВИН