Eng

26

Солідарність закордонних партнерів університету з народом України!

Вільнюський університет прикладних наук був одним з перших, хто рішуче засудив агресію російської федерації проти України й запропонував підтримку своїм українським колегам.   Щойно ми отримали нові ініціативи наших партнерів щодо безкоштовного навчання студентів ПУЕТ та інших університетів України впродовж 1-2 семестрів.    

Шановний партнере,

Сподіваюся, у вас все буде добре.

Цим листом хочу проінформувати Вас  та заохотити ваших студентів до участі у конкурсі щодо короткострокового (1-2 семестри) навчання в Литві, організованого Литовським національним агентством: https://studyin.lt/scholarships/short-term-studies/

Заявка повинна бути подана безпосередньо до агентства:

https://apply.scholarships.lt/en_GB/courses/course/237-shortterm-studies-students

Кінцевий термін подання заявок – 29 квітня 2022 року.

Майте на увазі, що цей конкурс не стосується програми Erasmus чи інших наших угод. Студенти мають подати заявку безпосередньо за посиланням. Установи не можуть приймати заявки на цей конкурс.

Ми особливо хотіли б заохотити ваших студентів обрати навчання у Вільнюському університеті прикладних наук (VIKO)!

  • У додатку надсилаємо проекти договорів на навчання в осінньому семестрі 2022 року у VIKO – ми сподіваємося, що це допоможе вашим студентам під час формальностей подання заявки.
  • Список курсів, що викладаються англійською мовою у VIKO, також є на нашому сайті: https://en.viko.lt/international-relations/courses-for-exchange-students/  
  • Після вибору конкретної програми та/або курсів студенти повинні самостійно підписати та взяти підписи як у координатора вашого університету, так і від нас.
  • Будь ласка, зв’яжіться з нашим координатором іноземних студентів Софіо Табатадзе (s.tabatadze@viko.lt ), вона допоможе з усіма цими та іншими деталями.

Особлива примітка для українських студентів:

Усі чудово розуміють неймовірно жахливу ситуацію в країні. У разі виникнення проблем з документами/процедурами, необхідними для цього конкурсу, зв’яжіться з нами – ми спробуємо їх вирішити разом з Агентством.

Будемо раді вітати Ваших студентів на період мобільності у VIKO!

P.S.

  • Незважаючи на те, що оголошено лише 25 стипендій, нам щастило  протягом попередніх років, що один або кілька студентів, які  вигравали цей конкурс,  навчалися у нас. Тож сподіваюся на такі ж чи кращі результати цього року 
  • Ваші студенти та співробітники також можуть подати заявку на короткострокове (1-2 семестри) навчання в Литві в інших литовських університетах – будь ласка, знайдіть інформацію за тим же посиланням: https://studyin.lt/scholarships/lithuanian-short-term-studies/  Мовні курси проводять інші литовські університети. Посилання на заявку: https://apply.scholarships.lt/en_GB/courses/course/250-lithuanian-shortterm-studies-students-lecturers-researchers

З найкращими побажаннями,

Йоланта Прейдієне

Начальник відділу міжнародних зв’язків та проектів

Вільнюський університет прикладних наук   Дякуємо за підтримку колективу університету та народу України!

70
БІЛЬШЕ НОВИН